Odpowiedz

Re: Re.: Nie działa makler

wiadomo kiedy wróci to do normy?

rozumiem że podacie tutaj komunikat, że już wszystko działa, czy trzeba gapić się jak sroka w kość w biuro maklerskie i samemu klikać w anulaty ?

 

bo na razie gapię się jak sroka w kość patrząc i myśląc, że przecież gdybym zmodyfikował swoje zlecenie sprzedaży to mógłbym osiągnąć zysk, a tak sobie stoję na innym peronie i patrzę jak mi pociąg odjeżdża, bo wsiadają inni

 

triumfalne "można składać nowe zlecenia" nie rozwiązuje problemu

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 571 z 597 (5 621 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Będziemy na bieżąco pisać o sytuacji tutaj na Społeczności i w aktualnościach na stronie głównej.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 572 z 597 (5 614 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

Mam nadzieję że ponownie w tym roku będzie promocja na opuszczenie Waszego biura maklerskiego bo od początku roku nie mam zamiaru już zastanawiać się "czy dziś makler będzie sprawny".

Batman_xp1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
13
04-12-2020
Wiadomość 573 z 597 (5 590 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler


@DarekN:

W chwili obecnej występują problemy z Maklerem.

Nie ma notowań, nie można modyfikować i anulować zleceń.

Można wysyłać nowe zlecenia.

 

Przepraszamy za utrudnienia.


A to jest sprzedaż bułek - dotknięta to bez wymiany i zwrotu? I jeszcze bez ceny. Na tym DNIE oprócz wodorostów tylko opłaty dobrze rosną, Żenua!!! 

vw06
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
28-04-2017
Wiadomość 574 z 597 (5 569 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler


@DarekN:

Będziemy na bieżąco pisać o sytuacji tutaj na Społeczności i w aktualnościach na stronie głównej.


Proste pytanie.

Jak podejdziecie do rozliczeń OTP?

Nastąpi przedłużenie, czy bęc rozliczycie z odsetkami za brak środków do rozliczenia?

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 575 z 597 (5 558 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

jak wtedy była 3dniowa awaria to nie pobierali prowizji łaskawie przez krótki okres i oddali chyba za 1 miesiąc, ale za to podnieśli później opłaty za konto i prowizję za transakcje, czyli zabierają to co dali, tylko że i tak jestem zdumiony, bo jak wspomniałem o tamtej awarii ludkom za oceanem, to dowiedziałem się że nie obyłoby się bez procesów, normalnie byłby armageddon, a w naszym grajdole, no cóż, obrzucono trochę błotem na forach, rzucili jakiś ochłap i po chwili podnieśli opłaty

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 576 z 597 (5 554 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler


@arturo74:

jak wtedy była 3dniowa awaria to nie pobierali prowizji łaskawie przez krótki okres i oddali chyba za 1 miesiąc, ale za to podnieśli później opłaty za konto i prowizję za transakcje, czyli zabierają to co dali, tylko że i tak jestem zdumiony, bo jak wspomniałem o tamtej awarii ludkom za oceanem, to dowiedziałem się że nie obyłoby się bez procesów, normalnie byłby armageddon, a w naszym grajdole, no cóż, obrzucono trochę błotem na forach, rzucili jakiś ochłap i po chwili podnieśli opłaty


Dzisiaj jestem stratny na te chwilę już kilka tysięcy zł. 

Oni to maja gdzieś.

Awarię powtarzają się kilka razy w roku.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 577 z 597 (5 535 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

OTP

zapomniałem, kolejny zonk ze zleceniem z odroczoną płatnością

 

żeby rozluźnić atmosferę, zacytuję za wiki

"OTP (ang. one true parring, dosł. „jedyna prawdziwa para”) – slangowy skrót używany przez osobę, która uważa inne dwie (lub więcej) postacie za pasujące do siebie w sensie romantycznym, niezależnie od relacji tych postaci. Postacie te mogą być fikcyjne lub realne.

 

obawiam się, że moje uczestnictwo w BM ING w nadchodzącym roku będzie jak najbardziej fikcyjne

Odpowiedz
0 Lajków
arturo74
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
58
26
03-12-2020
Wiadomość 578 z 597 (5 524 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

[ Edytowane ]

Przywróciliśmy już notowania.

Anulowanie i modyfikowanie zleceń w Maklerze w przeglądarce też działa.

Odpowiedz
0 Lajków
DarekN
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
159
63
30-10-2015
Wiadomość 579 z 597 (5 385 wyświetleń)

Re: Re.: Nie działa makler

 


@DarekN:

Przywróciliśmy już notowania.

Anulowanie i modyfikowanie może jeszcze nie być dostępne.


Co z tego, skoro nie mogłem zrealizować zleceń, a cena akcji jest niżej o ponad 3%?

Do tego nawet jeśli teraz chciałbym sprzedać ze stratą 3% to też jeszcze nie mogę.

Odpowiedz
0 Lajków
drobniak
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
86
25
03-12-2020
Wiadomość 580 z 597 (5 375 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy