21-05-2019 09:09
Czy jest jakaś awaria? Od 10 minut próbuję się dostać do Modułu Makler, ale zamiast notowań pokazuje się tylko pusta strona.
21-05-2019 09:12
Obecnie moduł Makler powinien działać prawidłowo. Proszę spróbuj wyczyścić swoją przeglądarkę z historii przeglądania, plików cookie i plików tymczasowych, następnie wyłącz ją i włącz. Możesz też spróbować zalogować się z innej przeglądarki, jeśli masz taką możliwość.
21-05-2019 09:33
Wygląda na to jakby czyszczenie przeglądarki pomogło. Dziękuję.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026