Odpowiedz

Mikro czcionka i mikro piktogramy

W nowym interfejsie jakiś mistrz wymyślił, żeby zmniejszyć wielkość czcionki (w szczególności np. na liście przelewów w sekcji "Rodzaj przelewu"). Prośba do masterów od UX o powiększenie czcionki (tak jak było poprzednio), ponieważ nie wszyscy mamy po 18 lat i sokoli wzrok. Chyba, że ING ma misję: wyeliminować wszystkich starych dziadów - wtedy takie podejście rozumiem.

PS. Przy okazji mamy mikro-piktogramy - niektóre z nich trzeba by było oglądać pod mikroskopem. Litości.

Odpowiedz
0 Lajków
pit
pit
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
19
05-02-2022
Wiadomość 1 z 3 (701 wyświetleń)

Re: Mikro czcionka i mikro piktogramy

[ Edytowane ]

Dziękuję za Twoją opinię. Przekazałem ją do odpowiedniego zespołu.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MateuszF
Moderator
Moderator icon
642
132
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (664 wyświetleń)

Re: Mikro czcionka i mikro piktogramy

Nie jest tak najgorzej. 

Mam wadę wzroku -4,5 / -4,5 i w okularach widzę dobrze, po mimo iż nie są one darem od losu. 

Zmiana duża, ale od dawna potrzebna.

W końcu mamy możliwość wybierania domyślnego ROR, co było mega potrzebne, wcześniejsze rozwiązanie przy subkontach było kiepskie i nie miało żadnej logiki, bo raz po utworzeniu nowego konta było ono domyślne a przy innym, nowym, kolejnym ta logika już nie działała. 

Jeszcze, żeby te kateogire wydatków można było zmienić, i żeby można było je definiować na stałe przy płatności kartą. 

Odpowiedz
0 Lajków
Source
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
0
25-12-2021
Wiadomość 3 z 3 (540 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Makler giełdowy

Nie korzystam z przeglądarki , to się dzieje w Waszej aplikacji , pamięć wyczyszczona. 

12-11-2025
Re: Makler giełdowy

Nie mamy obecnie takich zgłoszeń. Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną, jeśli korzystasz z aplikacji, lub wyczyść cookies w przeglądarce, z której korzystasz - to powinno pomóc.

12-11-2025
Makler giełdowy

Jest błąd w aplikacji ING  za każdym razem gdy chce przejść w aplikacji do maklera giełdowego zostaje wylogowany z apki 

12-11-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy