Odpowiedz

Imię jako pierwsze

Witam,

 

Od założenia konta denerwuje mnie jedna rzecz a mianowicie kolejność wyświetlania Nazwisko - Imię - Drugie imię. Ta metoda nie jest do końca dobra, gdyż przy próbie założenia PUE ZUS lub Profilu Zaufanego pojawią się problem z złym sczytywaniem kolejności imion. Jako imię jest podawane nazwisko a jako nazwisko imię i drugie imię. Proszę to sprawdzić, próbowałem już przez aplikację mobilną i stronę www i zawsze taki sam problem. Wszystkie dane w bankowości tj. Imię, drugie imię i nazwisko są wprowadzane poprawnie pro prostu są one źle sczytywane.

Odpowiedz
0 Lajków
AlfaNetrunner
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
9
11-08-2021
Wiadomość 1 z 2 (6 397 wyświetleń)

Re: Imię jako pierwsze

Witaj,
chciałabym Ci pomóc, ale przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING lub zadzwoń do nas 32 357 00 69. Wtedy będziemy mogli przyjąć zgłoszenie techniczne, żeby przeanalizować Twoją sytuację.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MonikaC
Moderator
Moderator icon
677
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 361 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Problem z blikiem wysyłanym z kategorii odbiorcy

Dzień dobry

Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)

pozdrawiam

Rafał

05-12-2025
Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc

...

04-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest. 
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al

...

04-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy