Odpowiedz

ING Web Serwices - ktoś korzysta?

Cześć, korzystacie z tej usługi? Chciałem zintegrować swój ERP  z bankowością, niestety korzystam z ING ONLINE i infolinia poinformowała mnie że do WEB SERWICES konieczna jest migracja do serwisu korporacyjnego i opłata od 500 do 1000zł miesięcznie!!!

Czy to normalne ? Koszt za dostęp API wydaje mi się kosmiczny, i finalnie zastanawiam się nad migracją całego konta firmowego z obrotami 1mln miesięcznie do innego banku tylko przez ogromne opłaty za web serwices....

Odpowiedz
0 Lajków
itomi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-10-2020
Wiadomość 1 z 4 (10 187 wyświetleń)

Re: ING Web Serwices - ktoś korzysta?

@itomi Stronę o webservice znajdziesz pod tym linkiem.
Opłaty za usługę są negocjowane z doradcą korporacyjnym. Następnie, po uzgodnieniu warunków usługi, jest podpisywana umowa. 
Proszę, skontaktuj się z nami w tej sprawie przez telefon. Numer kontaktowy to 32 357 00 24. Sprawę przekażemy do właściwego oddziału korporacyjnego.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (10 148 wyświetleń)

Re: ING Web Serwices - ktoś korzysta?

widziałem tą stronę, dzwoniłem na ten nr, i dostałem inf min 500zł, w Mbanku ta usługa jest darmowa...... Szkoda że przez taki detal będę musiał przenieść konto. niestety nikt  nie zaproponował innego rozwiązania

Odpowiedz
0 Lajków
itomi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-10-2020
Wiadomość 3 z 4 (10 115 wyświetleń)

Re: ING Web Serwices - ktoś korzysta?

[ Edytowane ]

Zapomnij mały przedsiębiorco, że cokolwiek zautomatyzujesz. Przecież masz mnóstwo czasu na codzienne logowanie, klikanie po saldzie.

 

A tak na serio to ING ma to gdzieś, temat jakiegoś podstawowego API, pozwalającego przynajmniej na dostęp do historii salda kont firmowych jest tutaj poruszany od lat, bez żadnego efektu. 

Odpowiedz
0 Lajków
ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
24
11-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (10 059 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Podejmujemy decyzje - ile trwa?

U mnie to trwało 8 dni

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

26.04.23 - JEST DECYZJA!
Po dokładnie 49 dniach od złożenia wniosku udało się doczekać. Zostało jeszcze podpisanie umowy.
Trzymam kciuki za resztę

26-04-2024
Re: Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy