Odpowiedz

Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Ja teź podpisuję się pod tym postulatem!!!
Kto widział w dzisiejszych czasach taki archaiczny sposób wpisywania haseł? Przez takie idiotyzmy ciężko jest używać managerów haseł - które zapewniają dużo większe bezpieczeństwo niż "zamaskowane" hasła. Ale widzę, że ING ma raczej gdzieś opinie klientów - to już któryś wątek o tym problemie i nie jest w żaden sposób zaadresowany.
Offtopic:
Swoją drogą, czytając ten wątek, zaczęło mnie zastanawiać w jaki sposób przechowują nasze hasła aby móc porównać tylko kilka znaków. W każdym bezpiecznym systemie hasła powinny być przetrzymywane jako hash - czyli coś czego nie da się odczytać. Ale żeby porównać kilka znaków hasło musi być "odczytywalne"...
franek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
27-06-2024
Wiadomość 11 z 12 (164 wyświetleń)

Re.: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Oczywiście, temat przewija się od lat, a do tej pory żadnych zmian. 

 

Jeżeli ING tak bardzo kocha maskowane hasła, to niech jest zostawi, ale da możliwość zmiany innym użytkownikom.

 

Oczywiście, że maskowane nie są bardziej bezpieczne https://blog.1password.com/an-open-letter-to-banks/

Odpowiedz
0 Lajków
dawidd
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
14
01-04-2018
Wiadomość 12 z 12 (120 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Metoda Blik zbliżeniowa usuwa się automatycznie z telefonu

Witam,

mam telefon galaxy a53 5g z systemem android 14.

Mam problem z aktywowaniem płatności zbliżeniowych blik na stałe. Generalnie udaje mi się aktywować blik z aplikacji mobilnej ING, po czym widniej

...

06-07-2024
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy pla

...

02-07-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy