22-11-2021 02:13
Witam, Mam pytanie. Jakiś czas temu zakładałam konto online (na selfie) na swojej skrzynce pocztowej mam umowę w pliku PDF, jednak do pliku (chyba) nie mam hasła. Czy można jakoś je odzyskać? lub chociaż jak powinno wyglądać to hasło które należy do pliku ? Mam zapisanych kilka haseł których nie przyporządkowałam do niczego i nie wiem czy któreś z nich to to ? W sensie jak długie powinno być to hasło ? 6, 8 czy 10 znaków czy ile ?
22-11-2021 22:26
Jeśli wykasowałaś hasło ze swojego telefonu, to zgłoś nam to przez telefon na numer 32 357 00 69 i udostępnimy Ci je ponownie. Infolinia jest całodobowa. W zależności od tego kiedy otwierałaś u nas konto, to hasłem może być Twój numer PESEL lub losowo generowany kod. Ten kod składa się z 10 losowo dobranych znaków z czego co najmniej jeden to mała litera, duża litera oraz znak specjalny. Tym samym kodem zabezpieczona jest umowa jak i dokument Oświadczenia klienta. Kod jest stały.
Tutaj nie sprawdzimy informacji o Twojej umowie
Proszę skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 77. Specjaliści na infolinii są dostępni w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzin
Regulamin konkursu „Strefy Finansowej Misji”
Obowiązuje od 07 stycznia 2026 r.
§ 1 Wprowadzenie
1. Organizatorem Konkursu (zwanego dalej „Konkursem”) jest ING Bank Śląski S.A. z siedzibą w Katowic
... 19-12-2025| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 4 | |
| 3 |