Bankowość internetowa

Odpowiedz

Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Wasz genialny system zmienia się jak w kalejdoskopie ... Nie będę  komentował bo szkoda mojego czasu . Proszę podpowiedzieć jak dotrę do zmiany limitów transakcyjnych karty . Tam gdzie były - nie ma . ( Być może jutro się pojawią ale na dzień dzisiejszy ich NIE MA )

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 1 z 13 (29 591 wyświetleń)

Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Ha ,ha , jest ... Po trzech godzinach niebytu znów pojawiła się możliwość zmiany limitów . Dobre . W marketach też przewalają towary na inne półki żeby ludzie bardziej zapoznali się z asortymentem ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 2 z 13 (29 569 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Trudno jest mi odpowiedzieć co mogło być przyczyną takiej sytuacji. Nie mieliśmy podobnych zgłoszeń w tym temacie. Cieszę się, że opcja już jest u Ciebie dostępna. 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 3 z 13 (29 566 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?


KatarzynaA pisze:
Trudno jest mi odpowiedzieć co mogło być przyczyną takiej sytuacji. Nie mieliśmy podobnych zgłoszeń w tym temacie. Cieszę się, że opcja już jest u Ciebie dostępna. 

 

Sprawa jest bardzo prosta. Zmieniliście system i nie przygotowaliście instrukcji. Zbyt trudne? 

Żeby nie było, złożyłem reklamację i dostałem odpowiedź, że instrukcji nie ma.

 

Odpowiedz
0 Lajków
mtommi
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
24
13-04-2016
Wiadomość 4 z 13 (29 503 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?


KatarzynaA pisze:
57


Mi jeszcze trudniej . Wczoraj o godz 13 chciałem zapłacić przez PAYPAL ale nie mogłem wejść na zmianę limitów . Po kliknięciu pojawiał się jakiś komunikat i zmiana była niemożliwa . Potem w tym miejscu gdzie jest płatność kartą i telefonem było coś innego . Dopiero wieczorem mogłem  zmienić limit transakcji .
A przy okazji , dlaczego limity płatności internetowych są uzależnione od limitów płatności kartą ?
Wypłatę kartą mam ustawioną na 1000 pln . W związku z tym możliwe limity płatności internetowych do ustawienia to 0 , 500 i 1000 . Ja chciałbym sobie ustawić 100-150 aby w wypadku zrobienia zakupów na moje konto strata nie była bolesna . Czy to jest jakaś trudność abym moje limity ustalał sobie JA ?

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 5 z 13 (29 456 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

[ Edytowane ]

Dopisuję się do pytania wyżej. Teraz jest tak, że albo ustawiamy zero albo aż 500 zł. I nic pomiędzy. Czyli albo wcale nie korzystamy z karty albo zgadzamy się, ze możemy stracić 500 zł w razie nieautoryzowanego jej wykorzystania. Bank dla bogatych, 500 to nawet na waciki nie starczy Emotikon: Mrugający ?

Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 6 z 13 (29 438 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Tez dostrzegłem te zmianę.

Przydałoby się powiadomić o tym fakcie klientów. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 13 (29 433 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

@mtommi Instrukcji nie mamy, ale jesteśmy do Waszej dyspozycji (przez całą dobę) na naszej infolinii i pomagamy klientom w korzystaniu z bankowości internetowej. Jak pewnie nie raz zauważyłeś na naszych kanałach społecznościach również wspieramy naszych klientów. Ponadto na naszej stronie jest dział centrum pomocy, gdzie są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

@august, @zett1, @Konto usunięte Przekazałam Waszą sugestie dotyczącą ustalania limitów transakcyjnych do karty.
Przy okazji przesyłam Wam informacje o czym powinno się pamiętać płacąc kartą w internecie.

Aby zakupy w sieci były bezpieczne:

  • Zawsze sprawdzaj czy na stronie rejestracji lub logowania połączenie jest szyfrowane
  • Używaj oryginalnego, stale aktualizowanego oprogramowania
  • Stosuj programy antywirusowe oraz zapory ogniowe
  • Nie rób zakupów z nieznanych komputerów, np. w kafejkach internetowych
  • Korzystaj z dużych, znanych i renomowanych sklepów
  • Nie ujawniaj kodu CVV2 lub CVC2 bez potrzeby - podawaj go tylko na wyraźne żądanie sklepu internetowego 
  • Nie przetrzymuj większej ilości środków na rachunku karty, niż to jest konieczne do zapłaty za dane produkty i usługi

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 8 z 13 (29 355 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

,,Nie przetrzymuj większej ilości środków na rachunku karty, niż to jest konieczne do zapłaty za dane produkty i usługi"

Właśnie po to potrzebna jest możliwość limitowania moich płatności internetowych ! Bank mi tego nie umożliwia ...

august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 9 z 13 (29 269 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Rozumiem Twoje oczekiwania. Przekazaliśmy Wasze uwagi i sugestie do osób zajmujących się naszą bankowością.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 10 z 13 (29 107 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy