05-03-2019 17:18
1. Czy ING zaimplementowało PSD2/PolishAPI?
2. Kiedy będę mieć możliwość dostarczenia/ściągnięcia kluczy dostępowych i wykonania choćby podstawowych operacji przez api?
3. Czy mogę się spodziewać, że api będzie obsługiwane przez https://developer.ing.com ?
06-03-2019 18:23
@dijfsdfasdef Dla certyfikowanych TPP w rozumieniu wytycznych PSD2 zostanie udostępnione API w terminie określonym przez ustawodawcę.
Interfejs testowy zostanie udostępniony 14 marca 2019 a produkcyjny uruchomiony nie później niż 14 września 2019.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026