Odpowiedz

Dodanie konta PEKAO SA do ING online

Czy ktoś może korzysta z takiego rozwiązania? Dodałem parę moich kont do bankowości internetowej ING i mam problem z kontem z PEKAO -dodałem konto, numer rachunku widnieje prawidłowy, jednak  zamiast salda konta pokazywane jest saldo KK przypiętej do tego konta...

Odpowiedz
0 Lajków
dariog
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
4
13-03-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 213 wyświetleń)

Re: Dodanie konta PEKAO SA do ING online

Zależy mi na tym, żeby sprawę jak najszybciej wyjaśnić. Dlatego proszę o kontakt z naszą całodobową infolinią (32 357 00 69) lub czatem, po zalogowaniu się do Mojego ING. Będziemy mogli tam przyjąć odpowiednie zgłoszenie. Tutaj nie mam dostępu do danych w systemie, to zrobić. Jeśli możesz, prześlij nam numer zgłoszenia, jak tylko specjalista je dla Ciebie zarejestruje. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 121 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

06-10-2024
Cele oszczędnościowe - cele wspólne

Posiadam pełnomocnika do konta oszczędnościowego. Gdy próbuje utworzyć cel oszczędnościowy zostaje przekierowany do procesu otwarcia wskazanego konta oszczędnościowego.

Czy jeżeli konto do którego mam ...

05-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy