Odpowiedz

Brak znaków specjalnych

Dlaczego nagle zlikwidowano znaki specjalne? Do zapisanych odbiorców nie można zrobić przelewów tylko trzeba edytować nazwy i poświęcać kupę czasu na to, nawet kodu pocztowego który w naszym kraju jest z myślnikiem nie można tak napisać tylko trzeba kombinować - czy Wy jesteście poważni? Jak starsze osoby mają sobie edytować znaki specjalne? chcecie być bankiem młodych? Likwidujecie bankomaty, oddziały - ten Bank upada czy jak? toż to kpina takie traktowanie klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
kazim74
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-05-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 367 wyświetleń)

Re: Brak znaków specjalnych

@kazim74 Jeśli chodzi o myślniki, to wciąż można dodawać je w szczegółach zapisanych odbiorców. Być może w przypadku, który opisujesz był to znak podobny do myślnika lub w aplikacji/ bankowości pojawił się błąd. W takiej sytuacji zachęcamy do wyczyszczenia pamięci podręcznej aplikacji lub przeglądarki internetowej. Dodatkowo pracujemy już nad wdrożeniem trzech dodatkowych znaków- "@" "_" "%"


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
46
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 343 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum

test 

 

05-02-2023
Re: Re.: Możliwość skrócenia okresu kredytowania w Moje ING

Także optuję za "trzecim wariantem" sam tak robię, ale to nie zmienia faktu iż Bank ING leci w kulki z możliwością skrócenia okresy kredytowania w aplikacji (czy przez www).

05-02-2023
tester intigriti

tester sorry i am tester on intigriti. 

05-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy