Bankowość internetowa

Odpowiedz

Brak możliwości zapisania zmian w zakupionych towarach - Księgowość ING

[ Edytowane ]

Wkradł się jakiś błąd przy wprowadzaniu zmian w zakupionych produktach, faktury były wprowadzane z plików.

Po zmianie i wciśnięciu "zapisz", sekcja danego produktu staje się szara i taka już pozostaje. Zmiana nie jest wprowadzona.

Ale:

- problem dotyczy zmiany nazwy i powiązania produktu;

- zmiana stawek VAT, cen, ilości działa bez problemu.

Co więcej, jeśli edycję danej pozycji zacznę od zmiany stawki VAT i zapisania pozycji, potem mogę robić inne poprawki na tej pozycji bez problemu.

EDIT: sama zmiana wartości VAT i powrót do poprzedniej (bez zapisywania) powoduje, że błąd nie wystąpi.

Powtórzone wielokrotnie na świeżo wprowadzonych dokumentach.

Błąd występuje na co najmniej dwóch przeglądarkach, wcześniej nie było takiego problemu.

Odpowiedz
0 Lajków
HES
HES
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
6
0
07-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (140 wyświetleń)

Re: Brak możliwości zapisania zmian w zakupionych towarach - Księgowość ING

Chciałabym Ci pomóc jednak tutaj nie sprawdzimy szczegółów. Prosimy, skontaktuj się w tej kwestii z naszą infolinią: 32 357 88 77. Przyjmiemy Twoje zgłoszenie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
251
50
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (75 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oferta pożyczki

Bank chyba taka taktykę zastosował bo i u mnie i u mojej żony sytuacja jest identyczna. 120 miesięcy to fikcja

06-05-2021
Re.: Konsolidacja

Limit raczej jest większy, tylko pytanie czy bank Ci wydłuży okres kredytowania bo w moim przypadku za skurczybyka nie chcą wydłużyć okresu na więcej niż 60 miesięcy

06-05-2021
Re: Android 5 - brak zgodnosci z urządzeniem

W nowej wersji aplikacji celowo było zrobione, aby nie można było zrezygnować z aktualizacji. W innych bankach rzeczywiście dbają o klientów, aby nie robić problemów z aplikacjami na starych telefonac

...

06-05-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy