Bankowość internetowa

Odpowiedz

Brak możliwości wysłania wiadomości przez system internetowy

Do jasnej anielki, jaki głąb wymyślił, że teraz trzeba się komunikować przez wirtualnego asystenta albo czat? Człowiek zwyczajnie chce wysłać wiadomość i NIE MA TAKIEJ możliwości.

 

W ogóle aktualnie nie ma możliwości kontaktu z bankiem przez system internetowy, bo głupawy czat nie chce się załadować. Czy ING musi psuć aboslutnie wszystko, co działa OK?!

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 1 z 3 (6 173 wyświetleń)

Re: Brak możliwości wysłania wiadomości przez system internetowy

Przykro mi, że uważasz, że wszystko psujemy. Przekazałam Twoją opinię dalej. 
Jeśli potrzebujesz przesłać do nas krótką wiadomość lub jakieś dokumenty, to nadal możesz to zrobić w zakładce:
Wiadomości - Napisz do nas - Prześlij dokumenty.

Dużo klientów pisze do nas na czacie. Dlatego w niektórych godzinach czas oczekiwania na połączenie może się wydłużyć. Na czacie często możemy załatwić sprawę tu i teraz - bez oczekiwania na odpowiedź jak w przypadku wiadomości. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (6 145 wyświetleń)

Re: Brak możliwości wysłania wiadomości przez system internetowy

"Często" nie znaczy zawsze. Fajnie by było, gdyby jednak opcja wysłania wiadomości pozostała, bo nie każdy potrzebuje czekać kilka minut na to, aż czat się otworzy i będzie można porozmawiać z konsultantem...

 

(już pomijam, że promujecie "wirtualnego asystenta" co nie wróży najlepiej)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 3 z 3 (6 137 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy