Odpowiedz

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Wspaniała rada.

Za każdym razem kiedy zrobię zakupy BLIKiem będę usuwał sklep z listy, czekał na SMS i potwierdzał. Super wygodne rozwiązanie.

 

Odpowiedz
0 Lajków
anatol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
26-10-2018
Wiadomość 31 z 70 (12 792 wyświetleń)

Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

[ Edytowane ]

Zauważyłem niedawno podczas zakupów na platformie Steam, że to sklep dodał mnie do swojej listy "zapamiętanych" i nie musiałem wpisywać kodu blik, choć ja tego sklepu w zapamiętanych nie mam.
Podczas zakupów wyskoczył mi komunikat że nie muszę wpisywać kodu ponieważ wcześniej robiłem u nich zakupy. Zakupy obsługuje przelewy24.
Dziwne kto tu kogo zapamiętuje.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 32 z 70 (12 690 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Realizacja zakupów bez kodu BLIK powinna być możliwa, w sytuacji gdy zapamiętasz dany sklep.  Jeśli zrealizowałeś tę płatność bez kodu , napisz do nas. Chcielibyśmy sprawdzić opisaną przez Ciebie sytuację - napisz do nas wiadomość w bankowości internetowej. Sprawdzimy kto zapamiętał realizowaną przez Ciebie wcześniejszą płatność.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 33 z 70 (12 657 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Tylko że moje finanse/ płatność blik NIE DZIAŁA... Nie dość, że dodałem do zaufanych podobnie jak inni przez przypadek- z winy nieuprzedzonej zmiany treści i funkcji pomarańczowego przycisku to teraz nie mogę tego zmienić!

Odpowiedz
0 Lajków
eanfs
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-03-2019
Wiadomość 34 z 70 (12 500 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Napisz mi proszę, czy możesz wejść w Płatności BLIK przez Bąbel karty i płatności telefonem?


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 35 z 70 (12 494 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Jak dla mnie to jakieś nieporozumienie ... sama się na to nabrałam i nawet nie mam jak usunąć bo nic się nie dzieje jak klikam w kartę płatności blika... brawo ing

Odpowiedz
0 Lajków
sylwia88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-03-2019
Wiadomość 36 z 70 (12 450 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Czy opisana przez Ciebie sytuacja nadal występuje?

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 37 z 70 (12 423 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

[ Edytowane ]

Jak najbardziej występuje nie miałam możliwości usunięcia zapamiętanych przeglądarek a nawet wejścia w dział blik na stronie internetowej jak i w aplikacji przez dział z prawej strony. Dopiero wejście dymkami rozwiązało sprawę co dla mnie jest niedorzeczne wszystkie funkcje powinny być dostępne z poziomu przeglądarki ...

Odpowiedz
0 Lajków
sylwia88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-03-2019
Wiadomość 38 z 70 (12 407 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

@sylwia88 Blik jest płatnością mobilną, dlatego wygenerowanie kodu będzie możliwe tylko w aplikacji. Powinnaś móc wejść w Blika i usunąć zaufane przeglądarki przez przeglądarkę internetową w zakładce Moje finanse> Karty i płatności telefonem> Płatności Blik> Zakupy bez kodu. W sytuacji, kiedy ta opcja nie chce się wczytać, zalecamy wyczyszczenie danych przeglądarki (pliki cookies i historię). Co do aplikacji, zgadza się. W związku z weekendowymi pracami modernizacyjnymi, jest kłopot przy próbie wejścia w Blika przez Moje finanse. Cały czas pracujemy nad wyprowadzeniem tego błędu. Przepraszamy za utrudnienia.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 39 z 70 (12 367 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

@DawidSz

" Blik jest płatnością mobilną, dlatego wygenerowanie kodu będzie możliwe tylko w aplikacji. "

 

Przepraszam bardzo ale gdzie ja napisałam że chcę generować kod BLIK korzystając z przeglądarki?! Napisałam o braku możliwości wejścia w dział blik używając przeglądarki i menu w aplikacji z prawej strony. Nigdzie nie pisałam o generowaniu kodu BLIK przez przeglądarkę. Jednocześnie chyba jasne powinno być to że konto przeglądarkowe "pierwotne" powinno zawierać wszystkie bądź prawie wszystkie ustawienia a ustawienia zaufanych przeglądarek czy sklepów powinny być kontrolowane również z tego punktu. Bardzo proszę na przyszłość czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz
0 Lajków
sylwia88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-03-2019
Wiadomość 40 z 70 (12 364 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy