Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Wspaniała rada.

Za każdym razem kiedy zrobię zakupy BLIKiem będę usuwał sklep z listy, czekał na SMS i potwierdzał. Super wygodne rozwiązanie.

 

Odpowiedz
0 Lajków
anatol
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
26-10-2018
Wiadomość 31 z 70 (12 618 wyświetleń)

Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

[ Edytowane ]

Zauważyłem niedawno podczas zakupów na platformie Steam, że to sklep dodał mnie do swojej listy "zapamiętanych" i nie musiałem wpisywać kodu blik, choć ja tego sklepu w zapamiętanych nie mam.
Podczas zakupów wyskoczył mi komunikat że nie muszę wpisywać kodu ponieważ wcześniej robiłem u nich zakupy. Zakupy obsługuje przelewy24.
Dziwne kto tu kogo zapamiętuje.

Odpowiedz
0 Lajków
tex
tex
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
5
05-12-2015
Wiadomość 32 z 70 (12 516 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Realizacja zakupów bez kodu BLIK powinna być możliwa, w sytuacji gdy zapamiętasz dany sklep.  Jeśli zrealizowałeś tę płatność bez kodu , napisz do nas. Chcielibyśmy sprawdzić opisaną przez Ciebie sytuację - napisz do nas wiadomość w bankowości internetowej. Sprawdzimy kto zapamiętał realizowaną przez Ciebie wcześniejszą płatność.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 33 z 70 (12 483 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Tylko że moje finanse/ płatność blik NIE DZIAŁA... Nie dość, że dodałem do zaufanych podobnie jak inni przez przypadek- z winy nieuprzedzonej zmiany treści i funkcji pomarańczowego przycisku to teraz nie mogę tego zmienić!

Odpowiedz
0 Lajków
eanfs
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-03-2019
Wiadomość 34 z 70 (12 326 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Napisz mi proszę, czy możesz wejść w Płatności BLIK przez Bąbel karty i płatności telefonem?


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 35 z 70 (12 320 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Jak dla mnie to jakieś nieporozumienie ... sama się na to nabrałam i nawet nie mam jak usunąć bo nic się nie dzieje jak klikam w kartę płatności blika... brawo ing

Odpowiedz
0 Lajków
sylwia88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-03-2019
Wiadomość 36 z 70 (12 276 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

Czy opisana przez Ciebie sytuacja nadal występuje?

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 37 z 70 (12 249 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

[ Edytowane ]

Jak najbardziej występuje nie miałam możliwości usunięcia zapamiętanych przeglądarek a nawet wejścia w dział blik na stronie internetowej jak i w aplikacji przez dział z prawej strony. Dopiero wejście dymkami rozwiązało sprawę co dla mnie jest niedorzeczne wszystkie funkcje powinny być dostępne z poziomu przeglądarki ...

Odpowiedz
0 Lajków
sylwia88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-03-2019
Wiadomość 38 z 70 (12 233 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

@sylwia88 Blik jest płatnością mobilną, dlatego wygenerowanie kodu będzie możliwe tylko w aplikacji. Powinnaś móc wejść w Blika i usunąć zaufane przeglądarki przez przeglądarkę internetową w zakładce Moje finanse> Karty i płatności telefonem> Płatności Blik> Zakupy bez kodu. W sytuacji, kiedy ta opcja nie chce się wczytać, zalecamy wyczyszczenie danych przeglądarki (pliki cookies i historię). Co do aplikacji, zgadza się. W związku z weekendowymi pracami modernizacyjnymi, jest kłopot przy próbie wejścia w Blika przez Moje finanse. Cały czas pracujemy nad wyprowadzeniem tego błędu. Przepraszamy za utrudnienia.


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 39 z 70 (12 193 wyświetleń)

Re: Re.: Blik - wgląd w zapamiętane sklepy i usunięcie ich

@DawidSz

" Blik jest płatnością mobilną, dlatego wygenerowanie kodu będzie możliwe tylko w aplikacji. "

 

Przepraszam bardzo ale gdzie ja napisałam że chcę generować kod BLIK korzystając z przeglądarki?! Napisałam o braku możliwości wejścia w dział blik używając przeglądarki i menu w aplikacji z prawej strony. Nigdzie nie pisałam o generowaniu kodu BLIK przez przeglądarkę. Jednocześnie chyba jasne powinno być to że konto przeglądarkowe "pierwotne" powinno zawierać wszystkie bądź prawie wszystkie ustawienia a ustawienia zaufanych przeglądarek czy sklepów powinny być kontrolowane również z tego punktu. Bardzo proszę na przyszłość czytać ze zrozumieniem.

Odpowiedz
0 Lajków
sylwia88
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-03-2019
Wiadomość 40 z 70 (12 190 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy