Odpowiedz

Błąd w potwierdzeniu w formacie .pdf

Szanowne ING,

przy pobieraniu potwierdzeń w formacie .pdf, nie wyświetla litery "ł" w danych płatnika i odbiorcy. Zamiast niej jest "?".

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
144
49
05-11-2015
Wiadomość 1 z 5 (3 597 wyświetleń)

Re: Błąd w potwierdzeniu w formacie .pdf

@Mitchris proszę zaktualizuj przeglądarkę Adobe Reader. Daj nam znać, czy nadal występuje u Ciebie ta sytuacja.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (3 551 wyświetleń)

Prawdopodobnie używam najnowszej wersji, ale na razie AR nie łączy się z serwerem aktualizacji. Dam znać za parę dni. 

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
144
49
05-11-2015
Wiadomość 3 z 5 (3 537 wyświetleń)

Udało mi się ustalić, że używam najnowszej wersji. Odnośnie problemu - z tego co zauważyłem to dotyczy on jednego potwierdzenia jednej transakcji. Potwierdzenia innych transakcji były w porządku.

Odpowiedz
0 Lajków
Mitchris
Zaprawiony analityk II
144
49
05-11-2015
Wiadomość 4 z 5 (3 449 wyświetleń)

Proszę napisz do nas w tym temacie w Moim ING i opisz, którego konkretnie potwierdzenia dotyczył ten błąd. Nasi specjaliści sprawdzą dlaczego tak się dzieje. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
618
198
12-10-2015
Wiadomość 5 z 5 (3 408 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zbieg egzekucji komorniczje

Brak jest podstawy by przyjąć, że środki przekraczające kwotę wolną, które w danym miesiącu zostały zablokowane celem przekazania organowi egzekucyjnemu, a nie mogły być przekazane z uwagi na nierozst

...

17-09-2021
Re: limit w koncie

Witam, mam co do odpowiedzi jeszcze pytanie, czy jesli zaciagam limit i korzystam z niego przez caly miesiac, ale w dniu poboru odsetek wplywa na moje konto cala kwota z ktorej korzystalam, to czy ods...

17-09-2021
Re.: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@czarek1wm4

A skąd wiesz, że bez sprawdzania zdolności kredytowej? Na jakieś podstawie musiała być wydana decyzja negatywna.

17-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy