Odpowiedz

Błąd autoryzacji profilu zaufanego

Witam,

Próbując podpisać profilem zaufanym dokument (w banku po wpisaniu kodu autoryzacji wyskakuje informacja ze dokument został podpisany ) a gdy bank przekieruje z powrotem na profil zaufany to wyskakuje informacja - "Wystąpił błąd podczas autoryzacji podpisu podpisem zaufanym w zewnętrznym dostawcy tożsamości: Autoryzacja w zewnętrznym dostawcy tożsamości nie powiodła się. Spróbuj autoryzować podpis jeszcze raz." 

 

Proszę o pomoc ponieważ dokument musi zostać podpisany i wysłany max do końca ego tygodnia.

 

PS. jak można zmienić na profilu zaufanym "dostawce tożsamości"?? 

Odpowiedz
0 Lajków
Karola97
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (4 689 wyświetleń)

Re: Błąd autoryzacji profilu zaufanego

Niestety tutaj nie jesteśmy w stanie wyjaśnić tej sytuacji. Nie mamy wglądu do Twojego konta. Skontaktuj się z nami na czacie, który masz dostępny po zalogowaniu do Mojego ING lub zadzwoń (32 357 00 69). Sprawdzimy co się dzieje, jeśli będzie taka potrzeba, przekażemy sprawę do naszego wsparcia IT. 

 

W przypadku profilu zaufanego "dostawcą tożsamości" jest bank, przez który potwierdzasz swoją tożsamość. Jeśli profil zakładałeś przez nas - to my nim jesteśmy. Jeśli zmienisz bank, przez który się logujesz - wtedy zmieni się Twój dostawca tożsamości Emotikon: Szczęśliwy -----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
429
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (4 622 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Oświadczenie o ustanowieniu hipoteki na rzecz banku

Witam,
Czy takie zaświadczenie o kredycie dla notariusza, o którym mowa w przypadku rynku pierwotnego, można wygenerować w aplikacji?
Pozdrawiam
Piotr

15-07-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

W środę podpisuje umowę... Tyle, że nie z ING, bo mój wniosek ciągle stoi w kolejce do weryfikacji. Ale inne banki nie potrzebują trzech miesięcy na podjęcie decyzji w dość oczywistej sprawie. Mam w I

...

15-07-2024
Remont/przebudowa segmentu na kredyt

Witam

 

Sprawa wygląda następująco. 
Segment 90m2 + garaż. Hipoteka.

 

Chcę zlikwidować ściane nośną garażu w celu powiększenia pow. salonu. Efektem tego z garażu zostanie ''składzik'' o pow. 8m2.

Niestety,

...

15-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy