Odpowiedz

Dodanie środków na konto REVOLUT z konta ING

W jaki sposób bez ponoszenia dodatkowych kosztów mogę dodać środki na swoją kartę w Revolut?
Ważne nie posiadam karty w ING mam tylko tam konto Direct i OKO.
Jeśli zrobię przelew walutowy w euro to po jakim kursie będzie przelicznik skoro na koncie mam tylko złotówki?
Odpowiedz
0 Lajków
DjLucky
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-04-2021
Wiadomość 1 z 4 (35 450 wyświetleń)

Re: Dodanie środków na konto REVOLUT z konta ING

@DjLucky Wszystko zależy od tego, na jakie konto będziesz robił doładowanie przelewem lub danymi z karty, gdy ją zamówisz. Różnica może być w zależności od  transakcji krajowej i zagranicznej. Tutaj znajdziesz informacje o tym, jak działają nasze karty za granicą: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-za-granica  tutaj z kolei informacje o przelewach: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/przelewy 

 

Jeśli zlecisz przelew na konto w innym banku w innej walucie niż ta, w której masz konto, rozliczymy płatność wg kursu danej waluty:

  • z dnia wykonania płatności (jeśli zlecisz przelew w do 18:00 w dni robocze),
  • z kolejnego dnia roboczego (jeśli zlecisz przelew po 18:00 w dni robocze oraz w soboty, niedziele i święta).

Obowiązuje kurs sprzedaży z tabeli bezgotówkowej naszego banku.

 

W Moim ING możesz za darmo skorzystać z naszego internetowego kantoru i samodzielnie zrobić przewalutowanie - możliwe, że po lepszym kursie niż ten w tabeli kursowej. Żeby to zrobić musisz posiadać oprócz konta w złotówkach konto w innej walucie, w tym przypadku euro. Konto walutowe otwieramy i prowadzimy za darmo. Otworzysz je w Moim ING w zakładce Oferta ING> Konta osobiste> Konta walutowe. Zgodnie z informacjami z powyższego linku standardowy przelew europejski SEPA (waluta EUR do kraju członkowskiego SEPA) jest za darmo.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (35 386 wyświetleń)

Re.: Dodanie środków na konto REVOLUT z konta ING

[ Edytowane ]

nie ma konkretnej odpowiedzi na twoje pytanie, nawet pracownik banku ci tego nie powie. Dowiesz się jak wykonasz przelew że trzeba zabulić kilkadziesiąt złotych

Odpowiedz
0 Lajków
Francuz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
02-11-2021
Wiadomość 3 z 4 (32 159 wyświetleń)

Re: Re.: Dodanie środków na konto REVOLUT z konta ING

Zachęcam do zapoznania się z całym wątkiem tutaj:
https://spolecznosc.ing.pl/-/Karty-debetowe-do-rachunku-i/Koszt-przelewu-z-ING-na-konto-karty-REVOUL...

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (32 090 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy