Odpowiedz

Autoryzacja kontrahentów z bazy

Dzień dobry. W ING Business zostali dodani kontrahenci do bazy, aby każdorazowo przelewy do nich nie musiały być zatwierdzane kodem SMS. Niestety zatwierdzanie kodem nadal występuje. W bazie kontrahenci mają status "TAK" w polu autoryzowany. Czy oznacza to, że kontrahenci są już odbiorcami zaufanymi, czy może to "TAK" oznacza, że każdy przelew do nich musi być osobno autoryzowany narzędziem autoryzacji? Po wejściu w szczegóły kontrahenta i po kliknięciu "Modyfikuj" nie ma opcji pozwalającej na zmianę autoryzacji "TAK/NIE".

Gdzie i jakich zmian należy dokonać w ING Business, aby przelew do kontrahentów nie musiał być zatwierdzany narzędziem autoryzacji?

 

Obecnie przelewy są akceptowane dwuosobowo. Jakich zmian ustawień należy dokonać, aby wybrane przelewy (np. do kontrahentów) nie musiały być akceptowane dwuosobowo, a jedynie przez jedną osobę zlecającą przelew?

Czy zlecenie stałe w przypadku dwuosobowego schematu akceptacji będzie wykonywało się automatycznie bez konieczności akceptacji przez dwóch użytkowników w każdym okresie wykonania zlecenia?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Rr1
Rr1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2022
Wiadomość 1 z 2 (677 wyświetleń)

Re: Autoryzacja kontrahentów z bazy

Przy zautoryzowanym kontrahencie SMSy nie powinny przychodzić, mogą się pojawić jedynie sporadycznie. Tutaj nie mamy dostępu do potrzebnych informacji, dlatego nie możemy tego sprawdzić. Skontaktuj się, proszę, z naszymi specjalistami na infolinii, pod numerem 32 357 00 24. Tylko tam będziemy mogli Ci pomóc. Podczas kontaktu specjaliści będą mogli poprowadzić Cię przez wniosek o edycję tych danych.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
26
2
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (555 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Potwierdzam, u mnie jest to samo. Mam Samsunga s 10E wersja systemu Android 12. Aplikacja chodzi bardzo wolno, jest to mega denerwujące. Zgłosiłam dzisiaj reklamację telefonicznie.

30-01-2023
Re: Powolne działanie aplikacji ing

Nie ponieważ problem nie jest po naszej stronie tylko po stronie ING.
Dlatego nic bardziej nie denerwuje niż stwierdzenie, że przeinstalowanie aplikacji albo wyczyszczenie cache powinno pomóc. Tą samą ...

30-01-2023
Re: Autoryzacja sms

Przekazałem Twój pomysł do odpowiedniego zespołu.

30-01-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy