Odpowiedz

Autoryzacja kontrahentów z bazy

Dzień dobry. W ING Business zostali dodani kontrahenci do bazy, aby każdorazowo przelewy do nich nie musiały być zatwierdzane kodem SMS. Niestety zatwierdzanie kodem nadal występuje. W bazie kontrahenci mają status "TAK" w polu autoryzowany. Czy oznacza to, że kontrahenci są już odbiorcami zaufanymi, czy może to "TAK" oznacza, że każdy przelew do nich musi być osobno autoryzowany narzędziem autoryzacji? Po wejściu w szczegóły kontrahenta i po kliknięciu "Modyfikuj" nie ma opcji pozwalającej na zmianę autoryzacji "TAK/NIE".

Gdzie i jakich zmian należy dokonać w ING Business, aby przelew do kontrahentów nie musiał być zatwierdzany narzędziem autoryzacji?

 

Obecnie przelewy są akceptowane dwuosobowo. Jakich zmian ustawień należy dokonać, aby wybrane przelewy (np. do kontrahentów) nie musiały być akceptowane dwuosobowo, a jedynie przez jedną osobę zlecającą przelew?

Czy zlecenie stałe w przypadku dwuosobowego schematu akceptacji będzie wykonywało się automatycznie bez konieczności akceptacji przez dwóch użytkowników w każdym okresie wykonania zlecenia?

 

Odpowiedz
0 Lajków
Rr1
Rr1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 301 wyświetleń)

Re: Autoryzacja kontrahentów z bazy

Przy zautoryzowanym kontrahencie SMSy nie powinny przychodzić, mogą się pojawić jedynie sporadycznie. Tutaj nie mamy dostępu do potrzebnych informacji, dlatego nie możemy tego sprawdzić. Skontaktuj się, proszę, z naszymi specjalistami na infolinii, pod numerem 32 357 00 24. Tylko tam będziemy mogli Ci pomóc. Podczas kontaktu specjaliści będą mogli poprowadzić Cię przez wniosek o edycję tych danych.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
59
9
19-05-2022
Wiadomość 2 z 2 (2 179 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy