Odpowiedz

AutoPay - pytania

Dzień dobry.

 

  1. Z poziomu ING nie ma możliwości ustawienia pobierania płatności z karty wirtualnej? Jeśli nie, to dlaczego? Wydaje się, że możliwość korzystania z karty przedpłaconej jest bezpieczniejsza.
  2. Z poziomu ING nie mam możliwości po aktywacji ponownego wywołania regulaminu AutoPay (znalazłem na stronie ogólnej banku, ale z poziomu mojego ING już nie)?
Odpowiedz
0 Lajków
Szkot
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
89
26
21-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 426 wyświetleń)

Re: AutoPay - pytania

Poniżej odpowiadam na Twoje pytania Emotikon: Szczęśliwy 
1.  W ramach usługi AutoPay, możesz podpiąć tylko swoje rachunki bieżące. Wynika to z naszych ustaleń z dostawcą usługi.
2. Regulamin jest dostępny w procesie rejestracji/logowania do usługi AutoPay w ING. Udostępniamy go też na naszej stronie, jak słusznie zauważyłeś. Jeśli cokolwiek się w nim zmieni, poinformujemy o tym. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 319 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Jak ta decyzja ma się do wcześniej pozytywnie rozpatrzonej reklamacji, w której na piśmie jestem zapewniany że po dostosowaniu systemów, okres stałego oprocentowania zostanie przedłużony o czas wakacj

...

01-05-2024
Wakacje kredytowe

Czy będę mógł pomniejszyć dochód o wysokość alimentów które place składając wniosek o wakacje kredytowe?
Brakuje mi 2% do spełnienia warunku o wysokości raty wynoszącej 30% dochodu z 3 miesiecy

01-05-2024
Re.: Analiza wniosku

Hej nie poszłam, bo na infolini powiedzieli mi że nie ma sensu, żebym.złożyła reklamacje, co uczyniłam w aplikacji.

01-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy