06-06-2025 23:13
Witam.
1/ Brak widoczności wydatków starszych niż 90dni w historii podpiętego konta z Milenium
Mam podpiętą pod ING widoczność wydatków z mojego konta w Millenium. Niestety nie mogę importować, a przy tym analizować dłuższych okresów w narzędziu "Analiza wydatków". Czy jest jakaś możliwość aby starsze wydatki również były widoczne ?
2/ Brak możliwości masowej zmiany kategorii wydatków - np. wszystkie w historii przy użycia filtra lub wyszukiwania.
TA funkcja ułatwiłaby używanie narzędzia do analizowania dłuższych przeszłych okresów.
23-06-2025 14:20
Dziękujemy za zgłoszenie i podzielenie się swoimi uwagami.
Ad. 1. Obecnie nie mamy technicznej możliwości wydłużenia okresu pobieranej historii z banku Millennium ponad 90 dni.
Ad. 2. Dziękujemy za pomysł. Przekazaliśmy go do zespołu odpowiadającego za rozwój tego obszaru.
Dzień dobry
Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)
pozdrawiam
Rafał
05-12-2025Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc
... 04-12-2025Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest.
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 14 | |
| 13 | |
| 12 | |
| 4 | |
| 3 |