Odpowiedz
Highlighted

Aktywacja konta

Witam, namówiłam moją mamę na założenie konta. Była w oddziale , potwierdziła swoją tożsamość , aktywacja konta miała nastąpić przez internet po otrzymaniu listu poleconego z kodem aktywacyjnym . Minął miesiąc , kod nie dotarł . Na infolinii nie bardzo mogą pomoc. Mama poszła dziś do oddziału żeby to zmienić na SMS aktywacyjny . Ale niestety nadal pokazuje się komunikat z prośba o wpisanie kodu z listu . Czy nikt nie może tego zmienić ?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
0 Lajków
Agawi
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
02-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (292 wyświetleń)
Highlighted

Re: Aktywacja konta

@Agawi Cieszę się, że Twoja mama otworzyła u nas konto i przepraszam, za kłopoty z aktywacją bankowości internetowej. Standardowo w oddziale nie wydajemy/ wysyłamy już takich kopert i specjalista powinien aktywować Twojej mamie bankowość od razu na miejscu. Proszę, podejdźcie jeszcze raz do oddziału żeby aktywować bankowość. Niestety przez telefon nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Jeśli pojawi się kłopot, to poproście specjalistę o konsultację sprawy ze swoim wsparciem przez telefon. Mam nadzieję, że tym razem wszystko się uda i Twoja mama zacznie w końcu korzystać z Mojego ING Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
226
57
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (241 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: wcześniejsza spłata pożyczki

Do kwoty, którą nadpłaciłaś wliczyliśmy już faktyczne odsetki, które powinnaś pokryć. Nie pobieramy ich do przodu. 
Jeśli przy pożyczce miałaś prowizję, to zwrócimy ją proporcjonalnie do okresu spłaty

...

08-07-2020
Wpisanie hipoteki w księdze wieczystej nieruchomości

Dzień dobry,

niedługo mija 180 dni na wpisanie hipoteki do księgi wieczystej. Nieruchomość w Gdańsku, gdzie sądy i tak nigdy nie wyrabiały się w tym terminie, ale dodatkowo po drodze uderzył koronawiru

...

08-07-2020
Re: Prośba o pilne rozpatrzenie reklamacji 022972/062020

klaymen47 Czy otrzymałeś jakieś informacje w swojej sprawie? 

08-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy