06-06-2022 02:07
Witam!
Mam 17 lat i brak dostępu do bankowości elektronicznej.
Czy mogę w oddziale sam aktywować bankowość?
Pozdrawiam!
06-06-2022 23:08
Witaj,
jeśli rodzicie nie założyli dla Ciebie bankowości internetowej, to niestety nie możesz jeszcze sam założyć tej usługi. Powinien zrobić to Twój rodzic lub opiekun prawny w dowolnym oddziale naszego banku.
W przypadku gdy korzystałeś już z Mojego ING i Twój dostęp został zablokowany bo np. podałeś wiele razy błędnie hasło - możesz odblokować usługę przez formularz na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026