Odpowiedz

2 Bugi w usłudze autostrady

Dzień dobry,

bardzo lubię aplikację MojeING i chciałbym pomóc w jej ulepszeniu. Dlatego zgłaszam dwa 'bugi' które znalazłem w usłudze 'Autostrady' Emotikon: Szczęśliwy

 

Pierwsze to brak tłumaczeń, bądź rozwiązania zmiennych w wyborze kategorii (patrz screen w załączniku)

 

Drugi bug to jeżeli pojazd zarejestrowany jest na innym koncie, to po próbie dodania go i wpisaniu pinu (w aplikacji), bądź kodu sms w bankowości internetowej, nic się nie dzieje. Aplikacja zostaje na tym samym ekranie bez żadnego komunikatu o błędzie.

 

Pozdrawiam,

Odpowiedz
0 Lajków
Dreamand
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 819 wyświetleń)

Re: 2 Bugi w usłudze autostrady

Dzięki za zgłoszenie nam tego. Czy mogłabym Cię prosić o zgłoszenie tej sytuacji przez czat, po zalogowaniu do Mojego ING lub przez wysłanie zrzutu i opisu w zakładce "Wiadomości"? Dzięki temu będziemy mogli przesłać zgłoszenie do działu IT i sprawdzić to dokładnie na przykładzie Twojej sytuacji. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 2 (1 774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
ING pozew cywilny

Witam
Chce pozwać cywilnie ING o bezpodstawne przetwarzanie danych w BIK, konkretnie zapytań, które nie zakończyły się udzieleniem kredytu. Mam już kilka pism przygotowanych przez adwokata, mam dowody ...

24-02-2024
Re: Re.: Wplatomat zatrzymał pieniądze bez księgowania na koncie

Dziękujemy za informację. Przepraszamy za kłopot i  mamy nadzieję, że specjaliści szybko zakończą Twoje zgłoszenie. Tutaj niestety nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym.

23-02-2024
Re: Zapytania kredytowe

Już tyle razy zgłaszałem i nic załączyłem wyroki sądów, pisma z innych banków które usunęły wpisy i nic . Wy robicie problem, a może w łapę chcecie żeby to pokasowac ?

23-02-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy