Aplikacja mobilna

Odpowiedz

aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Witam , 

w związku ze zmianą aparatu telefonicznego chciałabym dodać nowy telefon jako urządzenie zaufane do aplikacji , natomiast nie wiem czy wpisac nazwę modelu  : xiaomi redmi note 10 pro i nr modelu M21K6G , obecnie zawsze automatycznie przy instalacji aplikacji moje ing telefony były wpisywane, to myślę jest powód , że nie mogę otrzymać automatycznej weryfikacji z 4 cyfrowym nr  na  komórkę (ostatni krok instalacji apki)

Odpowiedz
0 Lajków
Agnies
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 316 wyświetleń)

Re: aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Proszę, sprawdź w bankowości internetowej, czy przed numerem do autoryzacji jest wpisany numer kierunkowy +48. Upewnij się również, czy nie masz zablokowanych połączeń z od nieznanych nadawców. Jeśli jednak wszystko jest w porządku, proszę, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub zadzwoń na naszą infolinię 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 268 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy