09-07-2022 20:51
Witam, pewien czas temu doszło do zmiany przez, którą użytkownicy z androidami w wersji starszej niż 7.0 nie mogą pobrać aplikacji mojej ing. Tak się składa, że ja jestem jednym z tych użytkowników. Posiadam na telefonie wersje androida 6.0. Nie mam możliwości aktualizacji do nowszej wersji ponieważ mój telefon z tego co wyczytałem nie jest już wspierany. Czy jest więc jakiś sposób żebym mógł się cięszyć aplikacją? był to dla mnie istotny element ponieważ dosyć zależy mi na przelewach blik
10-07-2022 15:59
Jeżeli masz telefon z system Android niższym niż 7.0 to nie będzie możliwe korzystanie z aplikacji i BLIKA
Możesz logować się na tym telefonie do Mojego ING na przeglądarce.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |