Aplikacja mobilna

Odpowiedz

aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Witam , 

w związku ze zmianą aparatu telefonicznego chciałabym dodać nowy telefon jako urządzenie zaufane do aplikacji , natomiast nie wiem czy wpisac nazwę modelu  : xiaomi redmi note 10 pro i nr modelu M21K6G , obecnie zawsze automatycznie przy instalacji aplikacji moje ing telefony były wpisywane, to myślę jest powód , że nie mogę otrzymać automatycznej weryfikacji z 4 cyfrowym nr  na  komórkę (ostatni krok instalacji apki)

Odpowiedz
0 Lajków
Agnies
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-06-2022
Wiadomość 1 z 2 (701 wyświetleń)

Re: aplikacja mobilna , dodanie zaufanego urządzenia , nie mogę zainstalować aplikacji na tel

Proszę, sprawdź w bankowości internetowej, czy przed numerem do autoryzacji jest wpisany numer kierunkowy +48. Upewnij się również, czy nie masz zablokowanych połączeń z od nieznanych nadawców. Jeśli jednak wszystko jest w porządku, proszę, skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub zadzwoń na naszą infolinię 32 357 00 69. Sprawdzimy to. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
362
77
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (653 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Konto Mobi

Czy jeśli posiadałam kartę Mobi 13-18, to po ukończeniu 18 lat, muszę jechać do banku i wymienić ją na 18-26, czy mogę to zrobić przez aplikację mobilną, np. zamawiając kartę?

04-10-2022
Re: Kredyt hipoteczny a inne pożyczki

Tak, mając kredyt hipoteczny możesz starać się także o pożyczkę gotówkową. Jeśli chodzi o kwotę pożyczki, to niestety nie będziemy w stanie tego wskazać tutaj. Wpływ na kwotę będzie miała m.in. zdolno

...

04-10-2022
Re.: Gwarantowany kredyt mieszkaniowy - mieszkanie bez wkładu własnego

Dzień dobry, Czy na chwilę obecną jest możliwość badania zdolności kredytowej na zakup mieszkania przy uwzględnieniu programu Mieszkanie bez wkładu własnego?

04-10-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy