Odpowiedz

Zmiana minimalne wersji android na 7.0

Witam,

w aplikacji moje ING otrzymałem powiadomienie o nadchodzącej zmianie minimalnej wersji android na 7.0

 

Czy to oznacza że już zainstalowana aplikacja na systemie android 6.0 przestanie działać?

Czy bank udostępni ograniczoną wersję aplikacji (np. taką jak dostępna aktualnie) dla użytkowników android 6.0 ?

 

Jestem kredytobiorcą (ING) i posiadam również inne zobowiązania. Posiadany przeze mnie telefon w zupełności mi wystarcza. Niestety producent nie przewiduje aktualizacji do android 7, a na zakup nowego nie mam zamiaru ani też nie mogę sobie aktualnie pozwolić. 

Rozumiem dążenia banku do zapewnienia nowych funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, ale na podstawie komunikatu... chyba ktoś zapomniał pomyśleć o potrzebach klientów. Z wersji internetowej banku korzystałem raz (przy zakładaniu konta w oddziale banku).

Teraz będę zmuszony zrezygnować z wygodnej aplikacji którą bank się chwali, i przejść na NIE wygodne logowanie, NIE wygodna obsługa przez przeglądarkę, NIE... tu mogę jeszcze trochę wymieniać.

 

Jestem zawiedziony politykom banku, która ignoruje potrzeby klientów.

Odpowiedz
0 Lajków
zolwiki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-08-2020
Wiadomość 1 z 2 (5 583 wyświetleń)

Re: Zmiana minimalne wersji android na 7.0

Rzeczywiście, we wrześniu przestajemy wspierać telefony z systemem Android w wersji poniżej 7.0. Nie oznacza to jednak, że na niższej wersji Androida nasza aplikacja już nie zadziała. Nie możemy zagwarantować, że w przypadku pojawienia się błędów w aplikacji, będziemy mogli na nie zareagować. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 497 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy