Odpowiedz

Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

Odpowiedz
0 Lajków
maverick007200
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-02-2018
Wiadomość 1 z 3 (905 wyświetleń)

Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szybko uzupełnić przelew bez przepisywania danych z faktury. Kiedy załadujesz plik z fakturą lub jej zdjęciem, my poszukamy w obrazie kluczowych danych. Następnie uzupełnimy pola z nazwą odbiorcy i jego numerem konta, tytułem i kwotą przelewu. Jeśli nie rozpoznamy jakichś danych, pozostawimy puste pole.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
96
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 3 (865 wyświetleń)

Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie ma tylko możliwość płatności gotówką, bądź po zeskanowaniu kodu QR.

Odpowiedz
0 Lajków
maverick007200
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-02-2018
Wiadomość 3 z 3 (863 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje Kredytowe-weryfikacja banku

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób bank weryfikuje składane oświadczenia oraz wnioski ? Jakimi metodami się kieruje podczas weryfikacji dochodów gospodarstwa domowego oraz czy RdD jest rzec...

17-05-2024
Re: Czas oczekiwania na pożyczkę gotowkowa

Nie mamy tutaj dostępu do Twoich danych i nie możemy sprawdzić wniosku. Skontaktuj się z nami na czacie, który znajdziesz w aplikacji na dole. Po akceptacji wniosku, przelew zwykle następuje natychmia

...

17-05-2024
Re: Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Dziękuję, mam nadzieję, że coś się ruszy. 

 

 

17-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy