Odpowiedz

Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

Odpowiedz
0 Lajków
maverick007200
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-02-2018
Wiadomość 1 z 3 (9 827 wyświetleń)

Re: Zeskanuj i zapłać

Witaj,
w najbliższym czasie nie planujemy wdrażać kodów QR. Przekazałam Twoją sugestię do właściwego zespołu.

 

Udostępniliśmy jednak opcję "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", która pozwoli Ci szybko uzupełnić przelew bez przepisywania danych z faktury. Kiedy załadujesz plik z fakturą lub jej zdjęciem, my poszukamy w obrazie kluczowych danych. Następnie uzupełnimy pola z nazwą odbiorcy i jego numerem konta, tytułem i kwotą przelewu. Jeśli nie rozpoznamy jakichś danych, pozostawimy puste pole.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
134
18
14-12-2020
Wiadomość 2 z 3 (9 787 wyświetleń)

Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie ma tylko możliwość płatności gotówką, bądź po zeskanowaniu kodu QR.

Odpowiedz
0 Lajków
maverick007200
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
09-02-2018
Wiadomość 3 z 3 (9 785 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnik do kontra firmowego direct - brak widoczności

W tej sprawie, prosimy skontaktuj się z nami przez Czat w Moim ING. Specjaliści z zakresu produktów dla firm są dostępni w dni robocze od 8:00 do 17:00. Sprawdzą Twoje uprawnienia.

24-03-2026
IKE i IKZE maklerskie

Witam
Czy bank rozważa wprowadzenie do swojej oferty IKE maklerskie podobne do XTB, Bosy czy emaklera w mBanku?

23-03-2026
klucz U2F .....

Dzień dobry,

aktywowałem ostatnio klucz U2F w bankowości internetowej i w aplikacji mobilnej.

Dzisiaj logowałem się do profilu zaufanego poprzez ING i opiszę przygodę z tym związaną:

- najpierw login i h

...

23-03-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy