Odpowiedz

Telefon Realme 7 5G

Witam próbuje ustawić aby w powiadomieniach aplikacji ING mi nie wyskakiwało wejść w wiadomość aby zobaczyć co przyszło czyli muszę się zalogować tylko od razu wyświetlały mi się kwoty przelewów i treści wiadomości.
Odpowiedz
0 Lajków
PawelSlodek
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
05-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 176 wyświetleń)

Re: Telefon Realme 7 5G

Na niektórych urządzeniach komunikat push może nie wyświetlać się w całości. Aby zobaczyć komunikat w całości trzeba rozwinąć (w zależności od urządzenia może to być strzałka, przycisk rozwiń lub dłuższe przytrzymanie tego komunikatu). Po naciśnięciu komunikat push otworzy się aplikacja Moje ING mobile, ale niestety komunikat push zniknie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 128 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy