Odpowiedz

Skanowanie kodów kreskowych

Kilka razy pojawia się temat skanowania kodów QR. Zdecydowanie brakuje tego w aplikacji ING.
Ja chciałbym wspomnieć o funkcjonalności, która dałaby pewna przewagę waszej aplikacji mobilnej nad innymi bankami. Mianowicie "zeskanuj kod keskowy i zapłać". Nie widziałem czegoś takiego w zadnej aplikacji bankowej, jest natomiast w skycash.
Odpowiedz
0 Lajków
loginus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
08-07-2018
Wiadomość 1 z 4 (10 075 wyświetleń)

Re: Skanowanie kodów kreskowych

Analizujemy możliwość wprowadzenia kodów QR. Być może pojawi się w naszej aplikacji w przyszłości. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
775
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (10 008 wyświetleń)

Re: Skanowanie kodów kreskowych

Dziękuję za odpowiedź, wiem, że analizujecie kody QR. Taka informacja pojawia się w kilku wątkach, o czym wspomniałem.
Pytałem o zwykłe kody kreskowe, jednowymiarowe, które obecnie częściej jeszcze widzę na fakturach czy innych płatnościach niż kody qr. Rozumiem, że dodanie ich obsługi nie jest brane pod uwagę?
Odpowiedz
0 Lajków
loginus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
08-07-2018
Wiadomość 3 z 4 (9 951 wyświetleń)

Re: Skanowanie kodów kreskowych

Obecnie nie planujemy dodania takiej funkcji jednak stale rozwijamy naszą aplikację. O wszelkich zmianach informujemy na bieżąco Emotikon: Szczęśliwy Dziękujemy za Twoją sugestię.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (9 919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy