Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Proszę o pomoc! Nie mogę się zalogować .

Dzień dobry , mam problem. Wczoraj 03.01.2022 próbowałam zrobić przelew. Zapomniałam hasła i wpisałam chyba więcej niż 5 razy . Gdy weszłam na aplikację ING pokazywało mi że mój pin jest błędny a doskonale go znam ... Więc kliknelas problemy z logowaniem i muszę wpisać hasło które już sobie przypomniałam tylko że ING każe mi wpisać 15 cyfrę hasła a moje hasło jest krótsze .. Więc starałam się klikać "nie pamiętam hasła" pisało że przyjdzie SMS ale nic nie przychodzi - tak samo próbowałam też "nie pamiętam loginu" .. pisało że wysłany e-mail na b***g.coś nie pamiętam dokładnie ale żaden z moich emailow nie ma litery b . Co się dzieje? Co mam teraz zrobić ?
Odpowiedz
0 Lajków
Nazwa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (3 078 wyświetleń)

Re: Proszę o pomoc! Nie mogę się zalogować .

Jeśli logowałaś się przez przeglądarkę i wpisałaś błędnie 5 razy hasło, zablokowałaś całą swoją bankowość, w tym również aplikację mobilną. Dlatego nie mogłaś się zalogować również tutaj Emotikon: Smutny 

 

W sytuacji gdy konto zakładałaś przez internet, login wysłaliśmy na Twój adres e-mail podany w umowie oraz SMSem. SMSem wysłaliśmy Ci też kod potrzebny do otwarcia umowy. 

 

W innej sytuacji login możemy Ci podać wyłącznie w naszej placówce bankowej. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą dowód osobisty. Najbliższy oddział sprawdzisz na naszej stronie https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial .

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 034 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy