Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

[ Edytowane ]

Cześć,

Poniżej kilka moich propozycji, które znacznie ułatwiłyby życie mi i pewnie wielu innym użytkownikom prowadzącym działalność.

Przelewy podatkowe:

1. Jeśli użytkownik ma zapisany indywidualny rachunek podatkowy, to powinien on być domyślnie wybrany po otwarciu widoku przelewu podatkowego (aktualnie zawsze trzeba go wpisac/wybrać).

2. W sekcji okres domyślnie powinien być wybrany poprzedni okres (w stosunku do aktualnej daty), np. przyjmując datę dzisiejszą (16.10.2024) przy okresie:

- miesiąc: wrzesień 2024

- kwartał: 03 2024

- rok: 2023

- półrocze: 02 2024

- dekada miesiąca: 01 wrzesień 2024

- dzień: 15.10.2024


Dodatkowo uwaga dotycząca całego modułu przelewów: jeśli zmienimy konto, z którego chcemy wykonać przelew mając wypełnione już pozostałe pole (odbiorca, nr konta, tytuł, kwota, itp.), formularz jest czyszczony. Jest to dość irytujące, bo często zdarza mi się zorientować, że mam wybrane inne konto, niż to z którego chcę zrobić przelew, już w trakcie wypełniania formularza.

Odpowiedz
0 Lajków
errarr
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
16-10-2024
Wiadomość 1 z 2 (100 wyświetleń)

Re.: Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości internetowej.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
249
47
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (48 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password


@maszaikasza:

Po pierwsze, nie używam menadżera haseł "innych firm", tylko natywnego, wbudowanego w system operacyjny, uznawanego za zaufany i z którym jak dotąd nie miałem żadnych problemów. Między in

...

17-10-2024
Re.: Propozycja usprawnień w Przelewach podatkowych (iOS)

Dziękujemy za Twoją sugestię, przekazałam ją do osób, które odpowiadają za rozwój naszej bankowości internetowej.

17-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy