Witam, mam problem z aplikacją Moje ING. Mianowicie, kiedy chcę pobrać albo otworzyć plik pdf jak na przykład potwierdzenie transakcji, wyrzuca mnie na ekran główny telefonu a przy pobraniu jest napisane że pobrało jednak plik nigdzie nie jest zapisany. Uruchamiałem ponownie telefon, instalowałem od nowa aplikacje, czyściłem pamięć podręczną, jednak żaden z tych sposobów nie zadziałał
To co przedstawiłem to nie odczucia a fakty. Zdaje sobie sprawę, że wchodząc do "miejsca spotkań" kiedyś zwanego oddziałem bankowym nie zostanie załatwiona moja sprawa natychmiast, ale byłem przygotowa...
Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...