Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Problem z pobraniem plików pdf w Moje ING

Witam, mam problem z aplikacją Moje ING. Mianowicie, kiedy chcę pobrać albo otworzyć plik pdf jak na przykład potwierdzenie transakcji, wyrzuca mnie na ekran główny telefonu a przy pobraniu jest napisane że pobrało jednak plik nigdzie nie jest zapisany. Uruchamiałem ponownie telefon, instalowałem od nowa aplikacje, czyściłem pamięć podręczną, jednak żaden z tych sposobów nie zadziałał
Odpowiedz
0 Lajków
JakubZ
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (3 787 wyświetleń)

Re: Problem z pobraniem plików pdf w Moje ING

Rzeczywiście, znamy ten kłopot Emotikon: Smutny Już nad tym pracujemy i w najbliższym czasie naprawimy tę usterkę. Przepraszamy za niedogodności. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 743 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
rozliczenie pow. kupionego mieszkania

Dzień dobry,

od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope

...

16-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?

16-01-2026
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Cześć, 

W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat? 

15-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy