Odpowiedz
Highlighted

Re: Re.: Problem z aplikacją

[ Edytowane ]

Witam dzis po godzinie 20 przestała mi działac poprawnie wasza apka tzn jest taki problem ilez bym razy nie próbowal sie zalogowac nie idze a jak odinstalowałem i zainstalowałem to nawet nie idzie aktywoać jej. Mój android to 9 w Huawei Mate 20 Pro. Najlepsze jest to ze godzine wczesniej jeszcze działało wszystko ok

Odpowiedz
0 Lajków
Orsted
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
14-05-2019
Wiadomość 11 z 13 (1 553 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Problem z aplikacją

Przywrócenie ustawień fabrycznych to już dość ostateczne i raczej chyba niepotrzebne rozwiązanie. Jeżeli na co dzień nie masz problemów z internetem w innych aplikacjach (zakładam że chodzi o system Android), to błąd o którym mówisz (błąd pobierania danych) jest spowodowany przez aplikacje banku (a uściślając to jakiś problem w komunikacji). 

U mnie też czasem pojawia się ten problem, jednak nie jest on uciążliwy, wystarczy "zkillować" aplikację i uruchomić ją ponownie. 

Jak często ten błąd pojawia się u Ciebie? Uniemożliwia korzystanie z aplikacji?

Odpowiedz
0 Lajków
username
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
5
0
13-05-2019
Wiadomość 12 z 13 (1 539 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Problem z aplikacją

Juz po problemie tzn pomogła zmiana hasła i nagle wszystko ruszyło...

Odpowiedz
0 Lajków
Orsted
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
14-05-2019
Wiadomość 13 z 13 (1 523 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: PRZELEW

Taki przelew otrzymasz dzisiaj. Faktycznie zajęcie egzekucyjne ma wpływ na zaksięgowanie takiego przelewu na Twoim koncie, W takich sytuacjach jak ktoś (nawet z ING) przeleje pieniądze lub wpłacisz je

...

11-07-2020
PRZELEW

Witam ! DZISIAJ O GODZINIE 22 MOJ KOLEGA KTORY POSIADA RÓWNIEŻ KONTO W ING WYKONAL PRZELEW NA MOJE KONTO JEDNAK NIE DOSZEDŁ A POWINIEN OD RAZU MOIM ZDANIEM . DODAM ZE POSIADAM ZAJECIE EGZEKUCYJNE ZA M...

11-07-2020
Re.: Nie udało się pobrać danych/W ciągu ostatnich 90 dni nie było żadnych transakcji

Mam dokladnie ten sam problem " kod błędu 0000082".
Po czacie z technicznym na kompie i w aplikacji ciagle to samo.
Jest na to rada?????

10-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy