25-03-2020 18:38
Witam wszystkich,
Próbuje wysłać prośbę o przelew BLIK na aplikacji iOS i nie widzę takiej funkcjonalności. iOS wersja 13.4
Wg instrukcji: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/przelewy-na-telefon
powinienem mieć możliwość dodania do ekranu startowego ikonki "Przelewy BLIK" - niestety nie mam takiej opcji. Może ktoś już używał tej funkcji i jest mi w stanie pomóc?
25-03-2020 20:07
Przepraszam, aplikacja ING nie była zaktualizowana. Wszystko działa ![]()
25-03-2020 20:09
Najważniejsze, że już działa
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |