25-03-2020 18:38
Witam wszystkich,
Próbuje wysłać prośbę o przelew BLIK na aplikacji iOS i nie widzę takiej funkcjonalności. iOS wersja 13.4
Wg instrukcji: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/przelewy-na-telefon
powinienem mieć możliwość dodania do ekranu startowego ikonki "Przelewy BLIK" - niestety nie mam takiej opcji. Może ktoś już używał tej funkcji i jest mi w stanie pomóc?
25-03-2020 20:07
Przepraszam, aplikacja ING nie była zaktualizowana. Wszystko działa ![]()
25-03-2020 20:09
Najważniejsze, że już działa
Dzień dobry
Spieszę poinformować, że problem opisywany przeze mnie został rozwiązany już wszystko działa. Bardzo dziękuję za szybką reakcję i szczęśliwe rozwiązanie. :-)
pozdrawiam
Rafał
05-12-2025Ja myślę, że banki za bardzo starają się zrobić aplikację jak facebook, allegro is coś tam jeszcze - zapominają, że ludzie chcą robić przelewy szybko i bezproblemowo. Ja mam np wiele celów oszczędnośc
... 04-12-2025Nie jestem w tej dziedzinie expertem, ale z tego co się orientowałem to SMS'y mogą być podrabiane - czyli wszystko wygląda poprawnie a jednak nie jest.
A PUSH notyfikacje są odporne na takie ataki, al
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 22 | |
| 17 | |
| 12 | |
| 8 | |
| 8 |