Odpowiedz

Powiadomienia z aplikacji

Witam. Od pewnego czasu mam taki problem, że powiadomienia z aplikacji mobilnej ing o płatnościach przychodzą mi tylko w chwili zalogowania do sieci WiFi w domu. Nie dostaję powiadomień poprzez dane komórkowe, pomimo tego że nie mam żadnych problemów z dostępem do aplikacji ing przez dane komórkowe. Ktoś może miał taki problem ? Telefon iPhone 14
Odpowiedz
0 Lajków
Falbork
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-09-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 467 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia z aplikacji

Prosimy sprawdź w Ustawieniach telefonu:

  • w opcji Sieć komórkowa, czy zezwoliłeś aplikacji Moje ING na korzystanie z sieci komórkowej,
  • czy masz włączony "Tryb niskiego zużycia energii" - ten tryb ogranicza aktywność aplikacji, w tej sytuacji powinien być wyłączony,
  • w opcji "Odświeżanie aplikacji w tle" czy wskazałeś zarówno Wi-Fi jaki i sieć komórkową.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
586
125
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 381 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Złożyłem telefonicznie reklamację i została rozpatrzona pozytywnie w marcu 2023. Bez złożonej i rozpatrzonej reklamacji nie ma sensu pisać do rzecznika. Trzeba wyczerpać pierw drogę reklamacyjną.

25-10-2024
Re: Re.: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

Bardzo proszę napisz czy oprócz reklamacji składny był jakiś dodatkowy wniosek z interpretacją Rzecznika, czy sami Ci w końcu wydłużyli okres stałej raty?

Ja jeszcze nic nie składałem i nie wiem jak na

...

25-10-2024
Re.: Udziały w działce jako wkład własny

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z naszym specjalistą możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego ING proszę wybrać: Pomoc i

...

24-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy