Odpowiedz

Powiadomienia do konta walutowego

Witam. Czy jest możliwość już włączenia  w aplikacji powiadomień dla konta walutowego? w szczególności uznań? a jeśli nie to czy jest przewidywana taka funkcja? Czytałem o możliwości podpięcia konta walutowego do karty zbliżeniowej? mógłym prosić o wytłumaczenie na czym to polega? Mam karte zbliżeniową w złotówkach i czy podpięcie konta walutowego pod tą karte bedzie skutkowało tak naprawde czym? Czy  wprzypadku wpływu euro bedzie ono automatycznie zamieniane na złotówki na kartę? dobrze rozumuję? dziekuje za odpowiedz.

Odpowiedz
0 Lajków
jacku6
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
16-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 363 wyświetleń)

Re: Powiadomienia do konta walutowego

W aplikacji mobilnej możesz włączyć powiadomienia push także do kont walutowych. Zrobisz to wybierając po zalogowaniu Ustawienia/Aplikacja mobilna/Powiadomienia na telefon (push).

Do swojego konta walutowego możesz podpiąć także kartę Visa Zbliżeniową. Zrobisz to po wybraniu zakładki Karty i płatności telefonem/Visa Zbliżeniowa. Po podpięciu karty do konta, w momencie kiedy będziesz płacił w danej walucie, pieniądze pobierzemy z konta walutowego. Dzięki czemu unikniesz przewalutowania i prowizji. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (2 322 wyświetleń)

Re: Powiadomienia do konta walutowego

Dziękuję  za odpowiedz.

Odpowiedz
0 Lajków
jacku6
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
16-11-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 203 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Trzymam za Was kciuki.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Na szczęście nie, z innego banku mamy już dawno odpowiedź, ale różnica w racie jest dość znacząca :/ dlatego się jeszcze łudzimy

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Złożyliście wniosek tylko do jednego banku?

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy