Odpowiedz

Płatności telefonem przez aplikację ING

Jakiś czas temu zmieniłem telefon na Huawei. Okazało się, że nie mogę aktywować płatności telefonem . z czego wcześniej korzystałem bez problemu na telefonie Honor i Oppo. Po wielu próbach udałem się do banku gdzie Pan z działu technicznego próbował rozwiązać problem i po różnych próbach i kontakcie z centralą okazało sie , że opcja płatności telefonem za pomocą aplikacji ING jest już nie dostępna i pozostaje tylko opcja Google pay.

Moje pytanie brzmi ,dlaczego Bank likwiduje taką możliwość zmuszając klienta do korzystania z Google pay?

Odpowiedz
0 Lajków
donbizon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
16-02-2025
Wiadomość 1 z 5 (3 246 wyświetleń)

Re.: Płatności telefonem przez aplikację ING

Ponieważ jest to standard rynkowy i już wszystkie banki od tego odeszły na rzecz Google Pay Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
205
57
02-12-2022
Wiadomość 2 z 5 (3 021 wyświetleń)

Re.: Płatności telefonem przez aplikację ING

Być może. Chociaż z informacji od innych użytkowników wynika, że nie wszyscy mają ten problem. Dodatkowo z aplikacji zniknęła opcja płatności telefonem za pomocą blika zbliżeniowego. Czy to aby nie jest przesada? Dodatkowo inne banki mają swoje aplikacje na telefony Huawei i nie ma z tym problemu, a Ing traktuje użytkowników w?w telefonow po macoszemu. Informuję , że wcale nie jest nas tak mało.

Odpowiedz
0 Lajków
donbizon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
16-02-2025
Wiadomość 3 z 5 (2 963 wyświetleń)

Re.: Płatności telefonem przez aplikację ING

To na telefonach Huawei nie ma Google Pay, a nie bank usunal taka mozliwosc.
Odpowiedz
0 Lajków
mackoxdp1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
25-04-2024
Wiadomość 4 z 5 (2 900 wyświetleń)

Re.: Płatności telefonem przez aplikację ING

Proszę czytać ze zrozumieniem. Temat dotyczy płatności za pomocą ING a nie Google Pay.

Doskonale wiem , że usługi Google nie działają na telefonach Huawei.

Odpowiedz
0 Lajków
donbizon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
16-02-2025
Wiadomość 5 z 5 (2 843 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
rozliczenie pow. kupionego mieszkania

Dzień dobry,

od pół roku mam kredyt hipoteczny w ING. Po wybudowaniu budynku okazało się, że moje mieszkanie jest o 0.05 m2 mniejsze niż w projekcie - w związku z tym, zgodnie z zapisami umowy dewelope

...

16-01-2026
Re: Dodawanie konta z innego banku

Może przydałaby się informacja na stronie, że PKO po prostu nie działa, skoro problem występuje od listopada zeszłego roku?

16-01-2026
Re: Re.: Katowice Szopienice - brak wpłatomatu

Cześć, 

W 2024 roku zostały "przekazane sugestie do odpowiedniego działu" - proszę o informacje jaką decyzję podjął odpowiedni dział? Kiedy i pod jakim adresem zostanie postawiony wpłatomat? 

15-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy