Odpowiedz

Płatność HCE v GP

Mam taką sprawę która mnie ostatnio trochę wkurza. Bankowa płatność visa HCE za każdym razem trzeba aktywować ekran a co chwila również odblokować. Czy tak musi być czy można to jakoś ustawić po swojemu bo nigdy nie wiadomo kiedy trzeba odblokować? Z kolei w GP (nie korzystałem) podobno zawsze tylko odblokowanie, tak?

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
3
25-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (3 342 wyświetleń)

Re: Płatność HCE v GP

Do zapłacenia naszą kartą, podpiętą w naszej aplikacji Moje ING, wystarczy, że masz aktywny ekran telefonu. Może się jednak zdarzyć i jest to sytuacja prawidłowa, że ze względów bezpieczeństwa poprosimy Cię o odblokowanie telefonu Emotikon: Szczęśliwy 

 

Nie jest to opcja, którą możesz edytować Emotikon: Smutny 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
438
82
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (3 302 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Hasło maskowane / partial password

Jeszcze uzupełnię, bo przyznaję, że trochę wypadłem z obiegu, z racji tego, iż tego nie używam na co dzień. I myślałem, że coś nowego wprowadzili na rynek i więcej rozwiązań przez ten czas natywnych.

...

26-10-2024
Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Kiedyś miał mBank i za czasów na pewno systemu, gdy wyglądał tak

https://interaktywnie.com/biznes/artykuly/trendy/nowy-mbank-zapowiadany-jest-jako-rewolucja-czy-faktycznie-245421

 

Dzisiaj wygląda inacze

...

26-10-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wyłączasz zgody na marketing i reklam nie masz. Nigdy nie miałem reklam na ING.

26-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy