Odpowiedz

Płatność HCE v GP

Mam taką sprawę która mnie ostatnio trochę wkurza. Bankowa płatność visa HCE za każdym razem trzeba aktywować ekran a co chwila również odblokować. Czy tak musi być czy można to jakoś ustawić po swojemu bo nigdy nie wiadomo kiedy trzeba odblokować? Z kolei w GP (nie korzystałem) podobno zawsze tylko odblokowanie, tak?

Odpowiedz
0 Lajków
ROB
ROB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
3
25-02-2017
Wiadomość 1 z 2 (2 934 wyświetleń)

Re: Płatność HCE v GP

Do zapłacenia naszą kartą, podpiętą w naszej aplikacji Moje ING, wystarczy, że masz aktywny ekran telefonu. Może się jednak zdarzyć i jest to sytuacja prawidłowa, że ze względów bezpieczeństwa poprosimy Cię o odblokowanie telefonu Emotikon: Szczęśliwy 

Nie jest to opcja, którą możesz edytować Emotikon: Smutny 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
410
81
18-01-2021
Wiadomość 2 z 2 (2 894 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Daily tracker wydatków + alerty o przekroczeniu limitu

Dzień dobry,

wpadłem ostatnio na pomysł (po uprzednim przeszukaniu sieci) na przekazanie pomysłu do deweloperów aplikacji mobilnej (i nie tylko).

Zauważyłem, że możemy sobie przypisywać nasze wydatki do

...

20-04-2024
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy