Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

Myślicie o dodaniu do Waszej aplikacji mobilnej opcji pozwalającej na otworzenie konta z jej poziomu (kont dla nowego klienta oczywiście)? Podobną opcję oferuje w swoich aplikacjach przynajmniej kilka banków. Fajnie jakbyście wzbogacili ją również o możliwość automatycznego zaczytywania danych klienta z dowodu/paszportu...

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (9 802 wyświetleń)

Re.: Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

@arek Planujemy wprowadzić możliwość takiego otwarcia konta w IV kwartale więc do końca tego roku. Prosimy o trochę cierpliwości.

Sugestię z automatycznym zaczytywaniem danych z dokumentu tożsamości przesłałem do odpowiedniej jednostki naszego banku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
312
74
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (9 640 wyświetleń)

Re.: Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

Nie ma sprawy Emotikon: Szczęśliwy Mam u Was konto już od dawna Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 3 z 3 (8 216 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Dobranie kredytu

Witam , wziąłem kredyt hipoteczny na mieszkanie czy istnieje możliwość dobrać do tego kredytu kwotę na garaż ? Czy muszę się starać o oddzielny kredyt

17-01-2021
Wymiana banknotów na większy nominał w oddziale banku.

Witam,

posiadam znaczną ilość oszczędności w banknotach 100zł i chciałbym je wymienić na banknoty o większym nominale np. 200zł lub 500zł. Czy istnieje taka możliwość w oddziale banku, jeśli tak to jak

...

17-01-2021
PIT-8C kiedy i gdzie?

Mamy początek roku i jeszcze nie otrzymałem pocztą pit-8c. Nie ma go również w moich dokumentach po zalogowaniu do ING.

Kiedy i w jakiej formie powinienem go otrzymać?

17-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy