Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

Myślicie o dodaniu do Waszej aplikacji mobilnej opcji pozwalającej na otworzenie konta z jej poziomu (kont dla nowego klienta oczywiście)? Podobną opcję oferuje w swoich aplikacjach przynajmniej kilka banków. Fajnie jakbyście wzbogacili ją również o możliwość automatycznego zaczytywania danych klienta z dowodu/paszportu...

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (11 652 wyświetleń)

Re.: Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

@arek Planujemy wprowadzić możliwość takiego otwarcia konta w IV kwartale więc do końca tego roku. Prosimy o trochę cierpliwości.

Sugestię z automatycznym zaczytywaniem danych z dokumentu tożsamości przesłałem do odpowiedniej jednostki naszego banku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
371
87
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (11 490 wyświetleń)

Re.: Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

Nie ma sprawy Emotikon: Szczęśliwy Mam u Was konto już od dawna Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
30
27-12-2015
Wiadomość 3 z 3 (10 066 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

@IlonaU czy to znaczy, że te czasy procesowe są rzeczywiste i nie mam co liczyć na decyzję wstępna przez kolejny miesiąc skoro do analizy trafił 14. lipca?

01-08-2021
Re: Czasy procesowe dla wniosków składanych bezpośrednio w oddziale.

Czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosków w ostatnim czasie jest dłuższy z uwagi na ich ilość. Wiemy, że nie jest to komfortowe i że bardzo zależy Wam na czasie. Niestety, obecnie nie możemy zagwarant

...

01-08-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy