Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

Myślicie o dodaniu do Waszej aplikacji mobilnej opcji pozwalającej na otworzenie konta z jej poziomu (kont dla nowego klienta oczywiście)? Podobną opcję oferuje w swoich aplikacjach przynajmniej kilka banków. Fajnie jakbyście wzbogacili ją również o możliwość automatycznego zaczytywania danych klienta z dowodu/paszportu...

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (14 899 wyświetleń)

Re.: Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

@arek Planujemy wprowadzić możliwość takiego otwarcia konta w IV kwartale więc do końca tego roku. Prosimy o trochę cierpliwości.

Sugestię z automatycznym zaczytywaniem danych z dokumentu tożsamości przesłałem do odpowiedniej jednostki naszego banku.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 3 (14 737 wyświetleń)

Re.: Otwieranie konta dla nowego klienta przy pomocy aplikacji mobilnej

Nie ma sprawy Emotikon: Szczęśliwy Mam u Was konto już od dawna Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
arek
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
31
27-12-2015
Wiadomość 3 z 3 (13 313 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy