24-11-2025 12:32
Komunikat "nie udało się pobrać danych" przy logowaniu do aplikacji.Pacjent to Iphone X z systemem IOS 16.7.12
25-11-2025 12:45
Wczoraj pojawiały się problemy z działaniem naszej aplikacji na systemach iOS 16. Dzisiaj już nie powinny się pojawiać. Daj znać, jeśli u Ciebie jest inaczej.
Przepraszam za utrudnienia z tym związane
25-11-2025 13:05
Dzień dobry, niestety na urządzeniu z iOS 16 wciąż występuje problem z działaniem aplikacji. Aplikacja przestaje działać na etapie wykonywania zdjęcia dowodu tożsamości. Zamknięcie ani ponowna instalacja aplikacji nie przynoszą efektu. Za każdym razem w tym momencie następuje jej wyłączenie, co uniemożliwia założenie konta dla nowego klienta.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |