Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Konto firmowe i prywatne przez aplikację

Witam,

założyłem właśnie konto prywatne oraz firmowe (dla przedsiębiorcy, spóła) i powiem szczerze, że doznałem lekkiego szoku. Okazało się bowiem, że ponoć nie jest możliwe posiadanie jednoczesnego dostępu (przez aplikację mobilną) zarówno do konta prywatnego, jak i firmowego. Już abstrahuję od tego, że w poprzednim banku (mBank) miałem oba konta na jednej aplikacji i jednym logowaniu. Tutaj ponoć nie ma możliwości dostępu do obu kont nawet na dwóch różnych aplikacjach, co jeszcze bym jakoś przebolał. Natomiast żeby mieć dostęp tylko do jednego z wybranych kont? Jest to dosyć dziwne i zaskakujące dla mnie. Czy może to ktoś potwierdzić? Lub może jest jakieś inne rozwiązanie na to? Bo jeśli nie ma to pewnie tak samo szybko jak założyłem tu konta, to je zamknę Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
Szed
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
25-01-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 177 wyświetleń)

Re: Konto firmowe i prywatne przez aplikację

Cieszymy się, że skorzystałeś z naszej oferty Emotikon: Szczęśliwy Jeżeli założyłeś u nas konto prywatne i dla spółki oraz oba te konta są podpięte do naszej bankowości internetowej Moje ING, to powinieneś mieć do nich dwa osobne loginy. Gdybyś posiadał u nas konto firmowe dla Twojej jednoosobowej działalności gospodarczej, to wtedy mógłbyś mieć konto firmowe i osobiste pod tym samym loginem. Każdy z loginów możesz przypisać do Mojego ING Mobile na 3 różnych urządzeniach, ale na jednym telefonie nie możesz mieć jednocześnie przypisanych 2 loginów. Tym samym, gdybyś na jednym telefonie chciał korzystać z 2 loginów, to musiałbyś przeinstalowywać aplikację lub usuwać jej dane przy zmianie loginu (konieczna jest wtedy nowa aktywacja). Jeden login możesz mieć przypięty do aplikacji, a drugim logować się do bankowości w przeglądarce na telefonie (dopasuje się ona do ekranu Twojego telefonu). Niestety nie da się tego obejść. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
215
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 140 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Nadpłata przed uruchomieniem wszystkich transz kredytu

Tak, możesz nadpłacić kredyt w każdej chwili. Pamiętaj jednak, żeby nie spłacić tej części uruchomionej już kwoty kredytu Emotikon: Szczęśliwy 

30-06-2022
Re: nadpłata kredytu

Dzień dobry, 

 

Czy to oznacza, że można nadpłacać kredyt przed uruchomieniem wszystkich transz kredytu, a nadpłata kredytu nie zablokuje możliwości wypłaty kolejnej transzy? 

Czy może Pan wskazać gdzie

...

30-06-2022
Cofnięcie transz i umorzenie osetek

Cześć!

Podpisaliśmy z żoną 4.10.2021 r. umowę deweloperską na dom. W związku z informacjami odnośnie harmonogramu prac na budowie na dzień tamtejszy powinien być zakończony etap 2 budowy (30.09.2021 r.
...

30-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy