Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Konto OKO z poziomu aplikacji - ochrona nie pinem a hasłem do bankowości

Czy była by możliwość aby wyłączyć dostęp do konta OKO z poziomu aplikacji

Czułbym się bezpieczniej. Teraz wystarczy PIN do aplikacji i można łatwo dostać się do oszczedności poprzez aplikacje .Wystaczy ze ktoś przejmie telefon i podpatrzy PIN. Wg mnie dostep do grubszych oszczednośi na na koncie OKO  powinien być tylko  po wpisaniu całego hasła do systemu bankowości ING - wtedy czyłbym sie bezpiecznie lub konto nie powinno być widoczne ( dla tych co sobie tego życzą ) 

 

Odpowiedz
0 Lajków
PrzemekINGuser
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 200 wyświetleń)

Re: Konto OKO z poziomu aplikacji - ochrona nie pinem a hasłem do bankowości

Swoje konto oszczędnościowe możesz wyłączyć z widoczności w swojej bankowości. Zrobisz to po zalogowaniu wybierając Profil/Ustawienia/Widok. Konto oszczędnościowe będzie wyłączone z widoczności do czasu ponownego włączenia. 
Nie ma innej możliwości, jednak Twoją uwagę skierowałam do odpowiedniego zespołu. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 161 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy