10-01-2021 19:52
Czy była by możliwość aby wyłączyć dostęp do konta OKO z poziomu aplikacji
Czułbym się bezpieczniej. Teraz wystarczy PIN do aplikacji i można łatwo dostać się do oszczedności poprzez aplikacje .Wystaczy ze ktoś przejmie telefon i podpatrzy PIN. Wg mnie dostep do grubszych oszczednośi na na koncie OKO powinien być tylko po wpisaniu całego hasła do systemu bankowości ING - wtedy czyłbym sie bezpiecznie lub konto nie powinno być widoczne ( dla tych co sobie tego życzą )
11-01-2021 19:59
Swoje konto oszczędnościowe możesz wyłączyć z widoczności w swojej bankowości. Zrobisz to po zalogowaniu wybierając Profil/Ustawienia/Widok. Konto oszczędnościowe będzie wyłączone z widoczności do czasu ponownego włączenia.
Nie ma innej możliwości, jednak Twoją uwagę skierowałam do odpowiedniego zespołu.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |